Strona: Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej / Strona: 9

21 Lip
Master of Business Administration (MBA)

Nowy kierunek studiów - Master of Business Administration (MBA)

Po raz pierwszy w ofercie Wydziału Zarządzania PRz autorski program studiów podyplomowych MBA (Master of Business Administration).
01 Lip
Project Manager

Zakończenie IV edycji studiów podyplomowych Project Manager

W dniu 20 czerwca 2021 r. na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej odbyły się obrony prac dyplomowych przygotowanych w ramach IV edycji studiów podyplomowych Project Manager.

30 Cze
Rachunkowość i finanse

Zdolność uczenia się stanowi przewagę nad innymi

W niedzielę 30 czerwca 2019 r. blisko 30 studentów I edycji studiów podyplomowych „Rachunkowość i finanse” składało egzaminy końcowe.
16 Cze
Zarządzanie BHP

Będą zarządzać bezpieczeństwem i higieną pracy

W sobotę 15 czerwca 2019 r. dobiegła końca 26. edycja studiów podyplomowych Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy.

16 Cze
Podyplomowe studia menedżerskie

Kolejna grupa słuchaczy 13. edycji Podyplomowych studiów menedżerskich...

W sobotę 15 czerwca 2019 r. druga grupa słuchaczy 13. edycji Podyplomowych studiów menedżerskich obroniła swoje prace końcowe.
15 Cze
Zarządzanie zasobami ludzkimi

Potrafią zarządzać zasobami ludzkimi

W dniu 14 czerwca 2019 r. dobiegła końca 7. edycja studiów podyplomowych Zarządzanie zasobami ludzkimi.

09 Cze
Podyplomowe studia menedżerskie

Zakończyła się 13. edycja Podyplomowych studiów menedżerskich

W sobotę 8 czerwca 2019 r. zakończyła się 13. edycja Podyplomowych studiów menedżerskich. Uczestnicy bronili prace dyplomowe.
02 Cze
Project Manager

Zakończenie pierwszej edycji studiów podyplomowych Project Manager na WZ

1 czerwca br. odbył się egzamin końcowy słuchaczy, który przebiegał w nowej formule.

Archiwum wiadomości