Strona: Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania PRz

13 Paź

Inauguracja szóstej edycji kierunku studiów podyplomowych Project Manager

W dniach 09-10 2021 roku na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej odbył się zjazd inauguracyjny kolejnej, szóstej już edycji kierunku studiów podyplomowych Project Manager.
22 Wrz

Przedłużona rekrutacja

Dodatkowy nabór na cztery kierunki studiów podyplomowych.

20 Sie

Trwa rekrutacja na 7 kierunków studiów podyplomowych

Zapraszamy do aplikowania na studia podyplomowe. W roku akad. 2021/2022 w ofercie Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania mamy 7 kierunków, w tym 3 nowości!
10 Sie
Aktualności ogólne

Ruszyła rekrutacja na nowy kierunek Master of Business Administration (MBA)

Od 10 sierpnia 2021 roku można zarejestrować się na nowy kierunek studiów podyplomowych Master of Business Administration.

29 Lip

Nabór na Podyplomowe studia menedżerskie

Rusza rekrutacja na kierunek Podyplomowe studia menedżerskie.
25 Lip
Aktualności ogólne

Rekrutacja na kierunek Cyberbezpieczeństwo i ochrona zasobów informacyjnych

Od 25 lipca 2021 roku można zarejestrować się na nowy kierunek studiów podyplomowych Cyberbezpieczeństwo i ochrona zasobów informacyjnych.

25 Lip

Rekrutacja na kierunek Project manager

Od 25 lipca 2021 roku można zarejestrować się na studia podyplomowe na kierunku Project manager.
16 Cze
Aktualności ogólne

Będą zarządzać bezpieczeństwem i higieną pracy

W sobotę 15 czerwca 2019 r. dobiegła końca 26. edycja studiów podyplomowych Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy.

Archiwum wiadomości