09 Sie

Likwidacja Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania

Decyzją władz uczelni 7 sierpnia 2019 r. Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania zostało rozwiązane.
19 Lip

Przerwa wakacyjna

W związku z przerwą urlopową sekretariat jest nieczynny do 16 sierpnia 2019 r.

30 Cze
Aktualności ogólne

Zdolność uczenia się stanowi przewagę nad innymi

W niedzielę 30 czerwca 2019 r. blisko 30 studentów I edycji studiów podyplomowych „Rachunkowość i finanse” składało egzaminy końcowe.
16 Cze
Aktualności ogólne

Będą zarządzać bezpieczeństwem i higieną pracy

W sobotę 15 czerwca 2019 r. dobiegła końca 26. edycja studiów podyplomowych Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy.

16 Cze
Aktualności ogólne

Kolejna grupa słuchaczy 13. edycji Podyplomowych studiów menedżerskich...

W sobotę 15 czerwca 2019 r. druga grupa słuchaczy 13. edycji Podyplomowych studiów menedżerskich obroniła swoje prace końcowe.
15 Cze

Potrafią zarządzać zasobami ludzkimi

W dniu 14 czerwca 2019 r. dobiegła końca 7. edycja studiów podyplomowych Zarządzanie zasobami ludzkimi.

09 Cze

Zakończyła się 13. edycja Podyplomowych studiów menedżerskich

W sobotę 8 czerwca 2019 r. zakończyła się 13. edycja Podyplomowych studiów menedżerskich. Uczestnicy bronili prace dyplomowe.
02 Cze

Zakończenie pierwszej edycji studiów podyplomowych Project Manager na WZ

1 czerwca br. odbył się egzamin końcowy słuchaczy, który przebiegał w nowej formule.

Archiwum wiadomości