Strona: Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

29 Paź
Cyberbezpieczeństwo i ochrona zasobów informacyjnych

Inauguracja 1. edycji studiów podyplomowych Cyberbezpieczeństwo i ochrona...

W sobotę 28 października 2023 r. na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej odbyła się inauguracja 1. edycji podyplomowych studiów z zakresu Cyberbezpieczeństwa i ochrony zasobów informacyjnych
22 Wrz
Cyberbezpieczeństwo i ochrona zasobów informacyjnych

Przedłużona rekrutacja na czterech kierunkach studiów podyplomowych

Dodatkowy nabór na kierunkach Cyberbezpieczeństwo i ochrona zasobów informacyjnych, Podyplomowe studia menedżerskie, Zarządzanie zasobami ludzkimi i Zarządzanie w sporcie.

04 Lip

Rekrutacja - semestr zimowy 2023/2024

Wkrótce rozpocznie się rekrutacja na 11 kierunków studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania.
25 Lip
Cyberbezpieczeństwo i ochrona zasobów informacyjnych

Rekrutacja na kierunek Cyberbezpieczeństwo i ochrona zasobów informacyjnych

Od 25 lipca 2021 roku można zarejestrować się na nowy kierunek studiów podyplomowych Cyberbezpieczeństwo i ochrona zasobów informacyjnych.

Archiwum wiadomości