Strona: Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej / Strona: 10

25 Lut
Aktualności ogólne

Studia podyplomowe w technice zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy

W sobotę (23 lutego 2019 r.) zakończyła się 25. (jubileuszowa) edycja studiów podyplomowych „Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy”.
10 Sty

Rekrutacja - semestr letni 2018/2019

Rozpoczęła się rekrutacja na studia podyplomowe na semestr letni 2018/2019.

13 Gru

Certyfikat akredytacji IPMA-Student dla kierunku Project manager

Certyfikaty potwierdzające spełnienie wymagań kompetencyjnych IPMA-Student zgodnych ze standardem IPMA Competence Baseline w zakresie kształcenia akademickiego dla kierunku Project manager.
27 Paź

13. edycja Podyplomowych studiów menedżerskich rozpoczęta

W sobotę 27 października 2018 r. rozpoczęła się 13. edycja Podyplomowych studiów menedżerskich.

20 Paź
Aktualności ogólne

Wystartowały dwa kolejne kierunki studiów podyplomowych

W dniu 20.10.2018 r. rozpoczęto kolejne edycje studiów podyplomowych „Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy” oraz „Zarządzanie zasobami ludzkimi”.
15 Paź

Rozpoczęcie I edycji studiów podyplomowych na kierunku Project Manager

W dniu 13.10.2018 ruszyła I edycja kierunku Project Manager.

25 Cze
Aktualności ogólne

Solidne przygotowanie do zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy

W sobotę 23 czerwca zakończyła się 24. edycja studiów podyplomowych „Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy”.
19 Cze
Aktualności ogólne

Studia podyplomowe przepustką do ciekawszej przyszłości

Kolejni słuchacze studiów podyplomowych dołączyli do grona absolwentów Politechniki Rzeszowskiej.

Archiwum wiadomości