Strona: Inauguracja kolejnej edycji studiów podyplomowych Zarządzanie zasobami ludzkimi / Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

Inauguracja kolejnej edycji studiów podyplomowych Zarządzanie zasobami ludzkimi

24-10-2023 , red.  Justyna Stecko, Joanna Nakonieczny
Inauguracja studiów podyplomowych Zarządzanie zasobami ludzkimi

22 października br. zainaugurowana została dziewiąta edycja studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie zasobami ludzkimi, które są organizowane i prowadzone przez Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania.

Inauguracja

W uroczystym otwarciu tegorocznej edycji uczestniczyli: prof. dr hab. Grzegorz Ostasz, prorektor PRz ds. studenckich, dr hab. Beata Zatwarnicka – Madura prof. PRz, dziekan Wydziału Zarządzania oraz dr Justyna Stecko, prodziekan ds. kształcenia na Wydziale Zarządzania i kierownik kierunku Zarządzanie zasobami ludzkimi.

Uczestnicy studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie zasobami ludzkimi mają możliwość uzyskać zarówno teoretyczne jak i praktyczne przygotowanie do tworzenia i wdrażania w organizacjach optymalnej polityki personalnej. Studia obejmują zajęcia umożliwiające Słuchaczom doskonalenie kompetencji miękkich oraz zaznajomienie się z szerszym kontekstem zarządzania zasobami ludzkimi obejmującym jego wymiar strategiczny, organizacyjny, technologiczny oraz psychologiczny.

Już teraz zapraszamy na kolejną rekrutację!