Strona: Inauguracja 15. edycji Podyplomowych studiów menedżerskich / Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

Inauguracja 15. edycji Podyplomowych studiów menedżerskich

08-10-2023 , red.  Dariusz Wyrwa
Inauguracja 15. edycji Podyplomowych studiów menedżerskich

W sobotę 7 października 2023 r. na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej odbyła się inauguracja 15. edycji Podyplomowych studiów menedżerskich.

Inauguracja

Uczestników studiów powitała dr hab. Beata Zatwarnicka-Madura, prof. PRz, dziekan Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej. Zwracając się do uczestników, podkreśliła duże znaczenie kompetencji menedżerskich w rozwoju kariery zawodowej oraz konieczność stałego podnoszenia swoich umiejętności ze względu na szybko zachodzące zmiany w otoczeniu biznesowym.

O studiach

Podyplomowe studia menedżerskie dostarczają kompleksowej i aktualnej wiedzy niezbędnej do prawidłowego realizowania zadań w obszarze zarządzania różnymi funkcjami organizacji. Uczestnicy kształcą kompetencje wykorzystywania nowoczesnych metod, technik i narzędzi z zakresu zarządzania, marketingu, finansów i rachunkowości. Zdobyta wiedza i umiejętności pozwolą absolwentom lepiej kierować organizacjami w coraz bardziej złożonym i zmiennym otoczeniu społeczno-gospodarczym.

Kadra prowadząca

Zajęcia prowadzą trenerzy z dużym doświadczeniem praktycznym i akademickim, w tym m.in.: dr Maciej Chrzanowski, dr hab. Marcin Gębarowski, prof. UEK, dr inż. Radosław Gonet, dyrektor ds. rozwoju w EcoMS Consulting Sp. z o.o., mgr Ewelina Nycz, dr hab. Jacek Strojny, prof. PRz, Kierownikiem studiów jest dr inż. Dariusz Wyrwa.

Zaproszenie na kolejne edycje Podyplomowych studiów menedżerskich

Menedżerów różnych szczebli i osoby, które w przyszłości zamierzają zajmować stanowiska menedżerskie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi studiów na stronie https://csp.prz.edu.pl/studia-podyplomowe/podyplomowe-studia-menedzerskie

Dobór przedmiotów oraz sposób prowadzenia zajęć sprawiają, że od uczestników nie jest wymagane wcześniejsze wykształcenie ekonomiczne.