Strona: Jubileusz 30-lecia Wydziału Zarządzania / Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

Jubileusz 30-lecia Wydziału Zarządzania

14-09-2023 , red.  Joanna Nakonieczny
Jubileusz 30-lecia Wydziału Zarządzania

Drodzy Absolwenci studiów podyplomowych Wydziału Zarządzania, wielkimi krokami zbliża się najważniejsza część Jubileuszu 30-lecia Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej - Konferencja Naukowa "Kierunki rozwoju współczesnego zarządzania w nauce i w biznesie" oraz Gala Absolwenta

Cel konferencji

Głównym celem konferencji będą dyskusje, w ramach których poruszane zostaną aspekty zarządcze i ekonomiczne, istotne z punktu widzenia obecnych zmian. Zamierzeniem konferencji będzie integracja środowiska naukowego oraz praktyków biznesu, zainteresowanych współczesnymi wyzwaniami dla zarządzania i ekonomii, a także stworzenie klimatu do interdyscyplinarnej dyskusji naukowej oraz wymiany dobrych praktyk.

Konferencja obędzie się w dniach 21-22 września 2023 r. w bud. V Politechniki Rzeszowskiej.

Szczegółowe informacje na temat programu konferencji znajdują się na stronie konferencji.

Gala Absolwenta

Obchody 30-lecia Wydziału Zarządzania to przede wszystkim wielka Gala Absolwenta. To pierwsze tak wyjątkowe wydarzenie organizowane na Wydziale Zarządzania. Okazja do wspomnień i wymiany doświadczeń.

Dziękujemy za duże zainteresowanie z Waszej strony tym ważnym wydarzeniem. Spotykamy się 21 września 2023 r. w Hotelu Hilton Garden Inn Rzeszów.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem Gali.

Do zobaczenia!

program_gali_absolwenta.png