Strona: Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej / Strona: 2

24 Paź
Aktualności ogólne

Inauguracja kolejnej edycji studiów podyplomowych Zarządzanie zasobami ludzkimi

W niedzielę 22 października ruszyła kolejna edycja studiów podyplomowych Wydziału Zarządzania - Zarządzanie zasobami ludzkimi.
24 Paź

Inauguracja 9. edycji studiów podyplomowych Project Manager

W dniu 21 października 2023 r. uruchomiono kolejną, IX edycję studiów podyplomowych na kierunku Project Manager prowadzoną przez Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania PRz.

21 Paź
Aktualności ogólne

Rozpoczęcie 35. edycji studiów podyplomowych Zarządzanie bezpieczeństwem i...

W dniu 14 października 2023 r. na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej odbyła się inauguracja 35. edycji studiów podyplomowych Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy.
08 Paź

Inauguracja 15. edycji Podyplomowych studiów menedżerskich

W sobotę 7 października 2023 r. na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej odbyła się inauguracja 15. edycji Podyplomowych studiów menedżerskich.

29 Wrz

Pierwsza Gala Absolwentów Wydziału Zarządzania PRz

W dniu 21 września 2023 r. w hotelu Hilton Garden Inn Rzeszów odbyła się pierwsza w historii Wydziału Zarządzania PRz Gala Absolwenta, zorganizowana z okazji 30 urodzin naszej Jednostki.
22 Wrz
Aktualności ogólne

Przedłużona rekrutacja na czterech kierunkach studiów podyplomowych

Dodatkowy nabór na kierunkach Cyberbezpieczeństwo i ochrona zasobów informacyjnych, Podyplomowe studia menedżerskie, Zarządzanie zasobami ludzkimi i Zarządzanie w sporcie.

14 Wrz

Jubileusz 30-lecia Wydziału Zarządzania

Zbliża się punkt kulminacyjny obchodów 30-lecia Wydziału Zarządzania - Konferencja Naukowa "Kierunki rozwoju współczesnego zarządzania w nauce i w biznesie" oraz Gala Absolwenta.
11 Wrz
Aktualności ogólne

Współpraca naukowo- dydaktyczna z organizacjami sportowymi

W dniach 4 września 2023 r. oraz 11 września 2023 r. Wydział Zarządzania zawarł porozumienia z organizacjami sportowymi.

Archiwum wiadomości