Strona: Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej / Strona: 3

11 Wrz
Aktualności ogólne

Współpraca naukowo- dydaktyczna z organizacjami sportowymi

W dniach 4 września 2023 r. oraz 11 września 2023 r. Wydział Zarządzania zawarł porozumienia z organizacjami sportowymi.
05 Wrz
Aktualności ogólne

Zarządzanie w sporcie - nowość w ofercie studiów podyplomowych

Zarządzanie w sporcie to nowy kierunek w ofercie Centrum Studiów Podyplomowych

07 Sie

Absolwenci o kierunku studiów MBA

Absolwenci kierunku Master of Business Administration zapraszają na studia.
25 Lip

Zaproszenie na obchody 30-lecia Wydziału Zarządzania

W roku 2023 Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej obchodzi Jubileusz 30-lecia działalności.

25 Lip

Gala Absolwenta Wydziału Zarządzania

W dniu 21 września 2023 roku odbędzie się pierwsza w historii Wydziału Zarządzania Gala Absolwenta.
24 Lip

Współpraca Wydziału Zarządzania ze środowiskiem biznesowym

W dniu 21 marca 2023 r., w ramach obchodów jubileuszu 30-lecia Wydziału Zarządzania odbyła się uroczysta sesja Rady Biznesu Wydziału Zarządzania.

04 Lip

Rekrutacja - semestr zimowy 2023/2024

Wkrótce rozpocznie się rekrutacja na 11 kierunków studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania.
01 Lip
Aktualności ogólne

Zakończenie 2. edycji podyplomowych studiów Master of Business...

W dniu 1 lipca 2023 r. odbyła się graduacja uczestników 2. edycji podyplomowych studiów Master of Business Administration (MBA).

Archiwum wiadomości