Strona: Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej / Strona: 10

02 Cze
Project Manager

Zakończenie pierwszej edycji studiów podyplomowych Project Manager na WZ

1 czerwca br. odbył się egzamin końcowy słuchaczy, który przebiegał w nowej formule.
23 Mar
Zarządzanie BHP

Rozpoczęcie 27. edycji studiów podyplomowych „Zarządzanie bezpieczeństwem i...

W sobotę 23 marca 2019 r. rozpoczęła się 27. edycja studiów podyplomowych „Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy”.

03 Mar
Project Manager

Rozpoczęła się II edycja studiów podyplomowych Project Manager

W sobotę 2 marca 2019 r. rozpoczęła się II edycja studiów podyplomowych Project Manager adresowanych do tych, którzy planują związać swą karierę zawodową głównie z zarządzaniem projektami.
02 Mar
Studium Pedagogiczne

Egzaminy końcowe na kursie pedagogicznym

W sobotę (23 lutego 2019 r.) i w czwartek (28 lutego 2019 r.) odbywały się egzaminy końcowe osób, które przez trzy semestry uczestniczyły w kursie pedagogicznym pn. Studium pedagogiczne”.

25 Lut
Zarządzanie BHP

Studia podyplomowe w technice zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy

W sobotę (23 lutego 2019 r.) zakończyła się 25. (jubileuszowa) edycja studiów podyplomowych „Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy”.
10 Sty
Aktualności ogólne

Rekrutacja - semestr letni 2018/2019

Rozpoczęła się rekrutacja na studia podyplomowe na semestr letni 2018/2019.

13 Gru
Aktualności ogólne

Certyfikat akredytacji IPMA-Student dla kierunku Project manager

Certyfikaty potwierdzające spełnienie wymagań kompetencyjnych IPMA-Student zgodnych ze standardem IPMA Competence Baseline w zakresie kształcenia akademickiego dla kierunku Project manager.
27 Paź
Podyplomowe studia menedżerskie

13. edycja Podyplomowych studiów menedżerskich rozpoczęta

W sobotę 27 października 2018 r. rozpoczęła się 13. edycja Podyplomowych studiów menedżerskich.

Archiwum wiadomości