Strona: Przedłużenie rekrutacji na kierunku Zarządzanie w sporcie / Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

Przedłużenie rekrutacji na kierunku Zarządzanie w sporcie

15-09-2023 , red.  Marta Pomykała, Joanna Nakonieczny
Zarządzanie w sporcie

Rekrutacja na studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie w sporcie została wydłużona i trwa do 15. października 2023 r.

Zarządzanie w sporcie to nowość w ofercie Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej. Zajęcia na kierunku prowadzą doświadczeni specjaliści - praktycy w dziedzinie sportu.

Szczegóły naboru w zakładce Rekrutacja 2023/2024.

Zapraszamy serdecznie!