Strona: Zarządzanie w sporcie - nowość w ofercie studiów podyplomowych / Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

Zarządzanie w sporcie - nowość w ofercie studiów podyplomowych

05-09-2023 , red.  Joanna Nakonieczny
Zarządzanie w sporcie

Zarządzanie w sporcie to nowy kierunek znajdujący się w ofercie Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej.

O studiach

Studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie w sporcie umożliwiają zdobycie wiedzy oraz umiejętności przydatnych w pracy na rynku sportu profesjonalnego, a także pozwalają na poszerzenie kwalifikacji osobom, które związane są już z rynkiem sportu. Celem studiów jest w szczególności przekazanie teoretycznej i praktycznej wiedzy na temat zarządzania organizacją sportową oraz umiejętności w zakresie organizowania imprez sportowych.

Doświadczona kadra

Zajęcia na studiach prowadzi odpowiednio przygotowana kadra dydaktyczno - naukowa oraz doświadczeni specjaliści - praktycy w dziedzinie sportu. Wśród nich znajdują się m.in. Krzysztof Ignaczak, Marcin Możdżonek i Marek Pieniążek.

Zapraszamy osoby pragnące poszerzyć swoje kompetencje o specjalistyczną wiedzę z zakresu zarządzania w sporcie, a także osoby pragnące dopiero rozpocząć działalność w obszarze sportu.

Więcej informacji na stronie Zarządzanie w sporcie.

Zachęcamy do obejrzenia filmu z udziałem Pana Marcina Możdżonka