Strona: Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej / Strona: 7

24 Sty
Project Manager

Rekrutacja na studia podyplomowe Project Manager

W poniedziałek, 24 stycznia 2022 r. rozpoczął się nabór na studia podyplomowe Project Manager. Rejestracja potrwa do 23 lutego 2022 r.
15 Sty
Zarządzanie BHP

Rekrutacja na studia podyplomowe Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy

Ruszyła rekrutacja na na studia podyplomowe Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy.

13 Sty
Project Manager

Zarządzanie projektami oczami eksperta - Tomasz Leśniowski

Tomasz Leśniowski (prezes IPMA Polska) w podcaście "Zarządzanie po prostu" m.in. o roli standardów zarządzania projektami w podnoszeniu indywidualnych kompetencji zarządczych.
03 Sty

Praktycznie o zarządzaniu marką

Prof. dr hab. Grzegorz Ostasz spotkał się z uczestnikami studiów podyplomowych Master of Business Administration (MBA).

22 Gru
Aktualności ogólne

Wesołych Świąt

Wspaniałego zdrowia, wszelkiej pomyślności, pogody ducha z okazji Świąt Bożego Narodzenia, a w nowym roku samych powodów do radości.
18 Gru
Master of Business Administration (MBA)

Zajęcia z wybitnym autorytetem w dziedzinie ekonomii

Uczestnicy studiów MBA mieli okazję do niezwykle ciekawych dyskusji i uzyskania odpowiedzi na wiele nurtujących ich pytań podczas zajęć z prof. dr. hab. Witoldem M. Orłowskim.

08 Lis
Master of Business Administration (MBA)

Ruszyły studia Master of Business Administration (MBA)

W sobotę 6 listopada br. na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej odbyła się inauguracja pierwszej edycji podyplomowych studiów MBA.
02 Lis
Podyplomowe studia menedżerskie

Słuchacze Podyplomowych studiów menedżerskich rozpoczęli zajęcia w ramach...

30.10.2021 r. prof. B. Zatwarnicka-Madura, dziekan WZ, prof. G. Ostasz, prorektor ds. studenckich oraz dr D. Wyrwa, kierownik Podyplomowych studiów menedżerskich zainaugurowali 14. edycję kierunku.

Archiwum wiadomości