Strona: Kolejni absolwenci studiów podyplomowych Zarządzanie zasobami ludzkimi / Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

Kolejni absolwenci studiów podyplomowych Zarządzanie zasobami ludzkimi

14-07-2024 , red.  Justyna Stecko
Uczestnicy 9. edycji studiów podyplomowych Zarządzanie zasobami ludzkimi

29 czerwca 2024 r.. w Centrum Studiów Podyplomowych na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej odbyły się egzaminy końcowe dla uczestników 9. edycji studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie zasobami ludzkimi.

Skład komisji egzaminacyjnej

W komisji egzaminacyjnej zasiadali:

• prof. dr hab. Grzegorz Ostasz, prorektor PRz ds. studenckich i kierownik Centrum Studiów Podyplomowych,
  • dr hab. Beata Zatwarnicka-Madura, prof. PRz, dziekan Wydziału Zarządzania,
  • dr Justyna Stecko, prodziekan ds. kształcenia na Wydziale Zarządzania i kierownik kierunku Zarządzanie zasobami ludzkimi.

Studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie zasobami ludzkimi mają na celu zapewnienie uczestnikom zarówno teoretycznego, jak i praktycznego przygotowania do tworzenia i wdrażania efektywnej polityki personalnej w organizacjach. Program studiów obejmuje zajęcia rozwijające kompetencje miękkie oraz zapoznające słuchaczy z szerokim kontekstem zarządzania zasobami ludzkimi, w tym jego wymiarami strategicznym, organizacyjnym, technologicznym i psychologicznym.

Studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie zasobami ludzkimi oferują także wiele korzyści, które wykraczają poza podstawowe teoretyczne i praktyczne przygotowanie do pracy w dziedzinie HR. Program studiów umożliwia uczestnikom rozwój kompetencji menedżerskich, ucząc skutecznego zarządzania zespołami, rozwoju liderów oraz budowania efektywnych struktur organizacyjnych. Jednym z ważnych aspektów tych studiów jest możliwość nawiązywania cennych kontaktów zawodowych z innymi profesjonalistami z branży HR oraz z wykładowcami, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach.

Zapraszamy na rekrutację

Jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje i zdobyć kompleksowe umiejętności w zarządzaniu zasobami ludzkimi, zapraszamy do rekrutacji na nasze studia podyplomowe. Dzięki naszym programom można skutecznie rozwijać swoją karierę w dziedzinie HR.

Już teraz zapraszamy na kolejną, jubileuszową 10. edycję naszych studiów podyplomowych!