Strona: Wykładowcy o studiach Master of Business Administration (MBA) / Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

Wykładowcy o studiach Master of Business Administration (MBA)

23-07-2024 , red.  Joanna Nakonieczny
Wykładowcy prowadzący zajęcia na studiach Master of Business Administration (MBA) | 2024

Studia Master of Business Administration (MBA) na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej cieszą się dużym zainteresowaniem wśród menedżerów i pracowników zatrudnionych na stanowiskach decyzyjnych, którzy chcą zdobyć kompleksową wiedzę z dziedzin mających wpływ na skuteczne zarządzanie oraz rozwój osobistych kompetencji.

Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedzią wykładowców prowadzących zajęcia na studiach Master of Business Administration (MBA). Są to  prof. dr hab. Witold M. Orłowski, Tomoho Umeda oraz dr Maciej Chrzanowski.

prof. dr hab. Witold M. Orłowski

Prof. dr hab. Witold M. Orłowski - autorytet w dziedzinie ekonomii, były szef zespołu doradców ekonomicznych prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, członek Rady Gospodarczej Rządu przy premierze Donaldzie Tusku.

Tomoho Umeda

Tomoho Umeda - przedsiębiorca i doradca strategiczny, promotor technologii wodorowych i wielkoskalowych rozwiązań w zakresie energii odnawialnej.

dr Maciej Chrzanowski

Dr Maciej Chrzanowski - ekspert w dziedzinie zarządzania projektami i doradztwie z zakresu cyfrowej transformacji firm.

Korzyści z podjęcia studiów MBA:

• kwalifikacje pozwalające zajmować stanowiska kierownicze
  • strategiczne kompetencje przywództwa
  • kontakt ze znakomitymi prowadzącymi, ekspertami w swoich dziedzinach
  • uczestnictwo w wyjątkowym programie
  • wyszkolenie do podejmowania efektywnych i skutecznych działań w szybko zmieniających się warunkach rynkowych
  • dodatkowe korzyści dzięki wymianie wiedzy, doświadczeń i praktycznych umiejętności w zakresie zarządzania organizacjami pomiędzy uczestnikami studiów.

W tym roku akademickim zakończyliśmy 3. edycję tego prestiżowego kierunku studiów. Już teraz zapraszamy na kolejną edycję. Rekrutacja trwa! Szczegółowe informacje na stronie Studia podyplomowe - rekrutacja.