Strona: Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

24 Paź

Inauguracja 9. edycji studiów podyplomowych Project Manager

W dniu 21 października 2023 r. uruchomiono kolejną, IX edycję studiów podyplomowych na kierunku Project Manager prowadzoną przez Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania PRz.
04 Lip

Rekrutacja - semestr zimowy 2023/2024

Wkrótce rozpocznie się rekrutacja na 11 kierunków studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania.

26 Cze

Zakończenie 8. edycji studiów podyplomowych na kierunku Project Manager

24 czerwca 2023 r. odbyła się obrona dyplomów 8. edycji studiów podyplomowych na kierunku Project Manager.
05 Lut

Obrona dyplomów 7. edycji studiów podyplomowych na kierunku Project Manager

28 stycznia 2023 r. odbyła się obrona dyplomów 7. edycji studiów podyplomowych na kierunku Project Manager.

16 Sty

Rekrutacja - semestr letni 2022/2023

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe na kierunkach Project Manager, Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy oraz Podyplomowe studia menedżerskie.
13 Paź

Inauguracja 8. edycji studiów podyplomowych Project Manager

W dniu 08.10.2022 r. zainaugurowano kolejną, ósmą już edycję studiów podyplomowych Project Manager, prowadzonych przez Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej.

06 Lip

Kolejni absolwenci studiów podyplomowych Project Manager

W weekend 2-3 lipca 2022 r. wyjazdowymi warsztatami zakończyła się kolejna, szósta już edycja studiów podyplomowych na kierunku Project Manager. Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy.
14 Mar

Rozpoczęcie 7. edycji studiów podyplomowych Project Manager

W dniu 12 marca 2022 r. na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej odbyła się 7. inauguracja studiów podyplomowych Project Manager.

Archiwum wiadomości