Strona: Kolejni uczestnicy studiów podyplomowych Project Manager dołączyli do grona naszych absolwentów / Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

Kolejni absolwenci studiów podyplomowych Project Manager

06-07-2022 , red.  Jacek Strojny, fot. Arkadiusz Surowiec
Absolwenci 6. edycji studiów Project Manager, fot. Arkadiusz Surowiec

W sobotę 25 czerwca 2022 r. odbyły się obrony projektów przygotowywanych przez uczestników szóstej edycji studiów podyplomowych na kierunku Project Manager realizowanych na Wydziale Zarządzania. Prezentacje obejmowały dokumentację 5 przedsięwzięć stanowiących wybrane przez uczestników studia przypadków realizowane w zespołach projektowych w trakcie całego kursu.

O studiach

Studia Project Manager adresowane są do osób, które zamierzają doskonalić kompetencje w zakresie nowoczesnego zarządzania projektami. Podczas kursu nabywają one praktyczne umiejętności pracy zespołowej, obsługi narzędzi informatycznych do zarządzania projektami oraz wykorzystywania technik inicjacji planowania oraz controllingu i kontroli projektów. Uczestnicy mają możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami i podejściami, w tym: zrównoważonym zarządzaniem projektami, zintegrowanym zarządzaniem kaskadowo-zwinnym czy polską metodyką zarządzania projektami. Zajęcia prowadzą doświadczeni trenerzy, praktycy realizujący zawodowo projekty różnego typu oraz pracujący w różnych metodykach.

Gratulacje

Wszystkim absolwentom gratulujemy ukończenia studiów oraz świetnych projektów. Mamy nadzieję że zdobyte doświadczenie już procentuje w Państwa życiu zawodowym i prywatnym.

Jednocześnie wszystkich zainteresowanych tematyką zarządzania projektami zapraszamy na kolejną edycję studiów. Już niedługo startujemy z rekrutacją!