Strona: Obrona dyplomów 7. edycji studiów podyplomowych na kierunku Project Manager / Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

Obrona dyplomów 7. edycji studiów podyplomowych na kierunku Project Manager

05-02-2023
Obrona dyplomów 7. edycji studiów podyplomowych na kierunku Project Manager,

28 stycznia 2023 r. odbyła się obrona dyplomów 7. edycji studiów podyplomowych na kierunku Project Manager. Podczas tego wydarzenia zostało przedstawionych wiele interesujących projektów, prezentacji, zaskakujących wyników analiz, a także wysokich wskaźnikach stóp zwrotu z inwestycji.

O studiach

Studia prowadzone są według unikatowego programu kształcenia. Pracuje się zespołowo nad wybranym przez siebie projektem. Prowadzący zajęcia nie mówią o projektach, a wspólnie je realizują ze słuchaczami, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem

Trwa rekrutacja

Warto przypomnieć, że do 19.02.2023 r. trwa rekrutacja na studia podyplomowe, kierunek Project Manager. Planowany termin rozpoczęcia zajęć, to marzec 2023 r.

Szczegółowe informacje i zasady rekrutacji znajdują się na stronie studiów.

Jeżeli ktoś jeszcze się zastanawia nad podjęciem studiów podyplomowych na kierunku Project Manager na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza, Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej, to mamy nadzieję, że załączona fotorelacja z obrony dyplomów edycji VII, rozwieje wszelkie wątpliwości i przyczyni się do zapisania na ten kierunek.