Strona: Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej / Strona: 2

05 Lip

Ostatni weekend na studiach MBA

Weekend 25-26.06.2022 r. był ostatnim zjazdem na studiach podyplomowych MBA. W sobotę mgr Beata Zarembianka poprowadziła warsztaty z wystąpień publicznych i autoprezentacji.
19 Kwi
Master of Business Administration (MBA)

O problemach socjologicznych z prof. dr. hab. Andrzejem Rychardem na...

W dniach 9 i 10 kwietnia 2022 r. Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej gościł prof. dra hab. Andrzeja Rycharda, który przeprowadził zajęcia dla uczestników studiów podyplomowych MBA.

24 Lut
Master of Business Administration (MBA)

Weekend z psychologią społeczną i psychologią biznesu na studiach MBA

12 i 13 lutego 2022 r. zajęcia dla uczestników studiów Master of Business Administration (MBA) poprowadził ekspert z zakresu psychologii społecznej i psychologii biznesu, dr Leszek Mellibruda.
14 Lut

Zarządzanie projektami oczami eksperta - Michalina Kotowicz-Mańko

Rozmowa z Michaliną Kotowicz-Mańko – dyrektor zarządzającą podkarpackiego oddziału PMI Poland Chapter oraz kierownikiem projektu w Asseco Poland.

13 Sty

Zarządzanie projektami oczami eksperta - Tomasz Leśniowski

Tomasz Leśniowski (prezes IPMA Polska) w podcaście "Zarządzanie po prostu" m.in. o roli standardów zarządzania projektami w podnoszeniu indywidualnych kompetencji zarządczych.
03 Sty

Praktycznie o zarządzaniu marką

Prof. dr hab. Grzegorz Ostasz spotkał się z uczestnikami studiów podyplomowych Master of Business Administration (MBA).

18 Gru
Master of Business Administration (MBA)

Zajęcia z wybitnym autorytetem w dziedzinie ekonomii

Uczestnicy studiów MBA mieli okazję do niezwykle ciekawych dyskusji i uzyskania odpowiedzi na wiele nurtujących ich pytań podczas zajęć z prof. dr. hab. Witoldem M. Orłowskim.
08 Lis
Master of Business Administration (MBA)

Ruszyły studia Master of Business Administration (MBA)

W sobotę 6 listopada br. na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej odbyła się inauguracja pierwszej edycji podyplomowych studiów MBA.

Archiwum wiadomości