Strona: Absolwenci o kierunku studiów MBA / Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

Absolwenci o kierunku studiów MBA

07-08-2023 , red.  Joanna Nakonieczny, Iwona Wojciechowska

W lipcu 2023 r. odbyła się uroczystość graduacji uczestników 2. edycji studiów podyplomowych Master of Business Administration (MBA). Kierunek ten jest odpowiedzią na wyzwania, które stawia burzliwe otoczenie współczesnego świata, zarówno firmom, jak i organizacjom niekomercyjnym. Kolejne edycje MBA na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej cieszą się rosnącą popularnością, gromadząc coraz liczniejsze grupy doświadczonych dyrektorów i menedżerów, chcących profesjonalnie rozwijać swoje kompetencje.

O studiach

Celem studiów MBA jest dostarczenie słuchaczom nowoczesnej wiedzy zarządczej oraz umiejętności praktycznych niezbędnych do zarządzania organizacją przyszłości.

Absolwent studiów MBA zdobywa interdyscyplinarną wiedzę i nabywa zaawansowane kompetencje menedżerskie. Potrafi tworzyć efektywne modele biznesowe, zarządzać projektami, budować zaangażowane zespoły, rozwiązywać problemy, współpracować w środowisku wielokulturowym, a także kreować swoją markę osobistą.

Absolwenci polecają studia MBA

W opinii absolwentów 2. edycji studia MBA w Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej nie tylko sprostały ich oczekiwaniom, ale znacznie wykroczyły poza zakładany poziom. Ciekawe zajęcia umożliwiły usystematyzowanie i pogłębienie wiedzy na wielu płaszczyznach, pozwoliły sprawdzić i poszerzyć swoje kompetencje dzięki uczestnictwu w licznych warsztatach. Absolwenci podkreślają także szczególne zaangażowanie wykładowców, posiadających ogromną wiedzę nie tylko teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną. Studia MBA to zdaniem absolwentów również niesamowita atmosfera na zajęciach oraz wyjątkowa okazja do wzajemnej wymiany doświadczeń, networkingu, zawiązania przyjaźni, a także współpracy, która może wykroczyć daleko poza mury uczelni.

Już teraz zapraszamy na kolejną edycję studiów MBA. Przypominamy, że rekrutacja trwa tylko do 19 września 2023 r. Więcej informacji na stronie Rekrutacja 2023/2024.

Zachęcamy do obejrzenia filmu i poznania opinii absolwentów 2. edycji studiów MBA: