Strona: Zarządzanie projektami oczami eksperta / Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

Zarządzanie projektami oczami eksperta - Tomasz Leśniowski

13-01-2022

W Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza naszym priorytetem jest dobór odpowiedniej kadry. Zależy nam, aby uczestnicy mieli możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności, a także ciekawych dyskusji z ekspertami posiadającymi praktyczne doświadczenie w poszczególnych tematach.

Jednym z wykładowców prowadzących zajęcia na kierunkach MBA oraz Project Manager jest Tomasz Leśniowski, prezes jednej z dwóch najważniejszych światowych organizacji zrzeszających profesjonalistów z zakresu zarządzania projektami International Project Management Association Polska (IPMA Polska)

Kierownik kierunku Project Manager dr hab. Jacek Strojny, prof. PRz zaprosił Tomasza Leśniowskiego do rozmowy w ramach nowego cyklu podcastów Zarządzanie po prostu realizowanego na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej.

Wiodącą tematyką spotkania jest rola standardów zarządzania projektami w podnoszeniu indywidualnych kompetencji zarządczych oraz dojrzałości projektowej organizacji. Rozmówcy skupili się na metodach i narzędziach organizacji IPMA, przybliżyli standardy ICB, OCB, PEB, IPMA Agile. Odnieśli się także do podnoszenia jakości zarządzania organizacją dzięki rozwojowi kompetencji project managerów oraz poświęcili kilka słów konkursowi na doskonałość projektową (project excellence) i nowemu zawodowi, jakim jest kierownik projektu”.

Podcast Zarządzanie po prostu

Oprócz tej niezwykle ciekawej rozmowy, polecamy serdecznie również cały cykl naszych podcastów Zarządzanie po prostu. Będziemy poruszać w nim tematy dotyczące szeroko pojętego zarządzania, wyzwań współczesnych organizacji oraz rozwijania kompetencji menedżerskich. Już w niedalekiej przyszłości kolejni ciekawi goście opowiedzą m.in. o projektach badawczo-rozwojowych.

Warto także obserwować nasz cykl podcastów na YouTube oraz Spotifyaby nie przegapić kolejnych odcinków!