Strona: Zakończyła się 13. edycja Podyplomowych studiów menedżerskich / Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

Zakończyła się 13. edycja Podyplomowych studiów menedżerskich

09-06-2019 , red.  Piotr Cyrek

W sobotę 27 października 2018 r. rozpoczęła się 13. edycja Podyplomowych studiów menedżerskich. Ci, którzy postanowili podnosić poziom swej wiedzy, mieli okazję w trakcie zajęć dowiedzieć się m.in. o zarządzaniu, finansach, marketingu i rachunkowości. Ponadto wzbogacili swe kompetencje z zakresu efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem. Rozwinęli jakże istotne umiejętności analizy strategicznej i projektowania strategii przedsiębiorstwa.

Po dwóch semestrach edukacji, w sobotę 8 czerwca 2019 r. uczestnicy bronili przygotowane prace dyplomowe, co wieńczyło cykl Podyplomowych studiów menedżerskich. Kierownik Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania PRz, prof. dr hab. Grzegorz Ostasz, nie krył zadowolenia z poziomu wiedzy uczestników studiów. Jak zauważył: miło jest widzieć, że trud prowadzących zajęcia przyniósł efekty, a Państwo, którzy dzisiaj opuszczacie mury CSP jesteście zadowoleni z zajęć, a przede wszystkim jesteście wyposażeni w najnowszą wiedzę, która na pewno przyda się w pracy zawodowej.

Koordynatorem studiów była dr Beata Zatwarnicka-Madura, a na sobotnim finale 13. edycji obecna była także dr Justyna Stecko.