Strona: Zakończenie XI edycji "Podyplomowych studiów menedżerskich" / Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

Zakończenie XI edycji "Podyplomowych studiów menedżerskich"

20-01-2018 , red.  Piotr Cyrek
 Zakończenie XI edycji „Podyplomowych studiów menedżerskich"

W dniu 20 stycznia 2018 r. słuchacze XI edycji podyplomowych studiów menedżerskich dołączyli do grupy absolwentów Politechniki Rzeszowskiej. Po dwóch semestrach zjazdów (zajęcia średnio dwa razy w miesiącu) obronili pracę końcową i otrzymali świadectwo ukończenia studiów podyplomowych.  Studia menedżerskie od zawsze cieszą się olbrzymią popularnością, co wynikać może z faktu, że zajęcia teoretyczne prowadzone są przez doświadczonych wykładowców Wydziału Zarządzania PRZ, których w części praktycznej wspomagają wykładowcy spoza uczelni.

Niewątpliwie część z osób, które w sobotę 20 stycznia br. ukończyły studia podyplomowe, już dziś może zajmować stanowiska kierownicze, bo doskonale potrafią zarządzać firmą, dają sobie radę z koordynacją zadań i wiedzą, jak powinno funkcjonować przygotowane do konkurencji przedsiębiorstwo. Zaznaczyć ponadto należy, że niektórzy z absolwentów podyplomowych studiów menedżerskich wracają na Politechnikę do CSP, by poszerzać swoją wiedzę np. w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Tym wszystkim, którzy 20 stycznia otrzymali świadectwo ukończenia studiów podyplomowych gratulujemy i trzymamy kciuki za dalszy rozwój ich karier zawodowych.