Strona: Zakończenie 15. edycji Podyplomowych studiów menedżerskich / Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

Zakończenie 15. edycji Podyplomowych studiów menedżerskich

25-06-2024 , red.  Dariusz Wyrwa, Joanna Nakonieczny
Uczestnicy 15. edycji Podyplomowych studiów menedżerskich

W sobotę 22 czerwca 2024 r. odbyło się uroczyste zakończenie 15. edycji Podyplomowych studiów menedżerskich realizowanych na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej.

Absolwenci studiów

Rynek pracy wzbogacił się o kolejnych, świetnie przygotowanych specjalistów z zakresu zarządzania. W trakcie trwających dwa semestry studiów uczestnicy zapoznawali się z tajnikami zarządzania strategicznego i operacyjnego, poznawali dokładnie wybrane zagadnienia z zakresu marketingu, doskonalili umiejętności i rozwijali wiedzę z zarządzania zasobami ludzkimi, rachunkowości i finansów oraz zarządzania projektami.

Uroczystość graduacji

Podczas uroczystości gratulacje dla absolwentów złożyli prof. dr hab. Grzegorz Ostasz, prorektor PRz ds. studenckich, a jednocześnie kierownik Centrum Studiów Podyplomowych oraz dr hab. Beata Zatwarnicka-Madura, prof. PRz, dziekan Wydziału Zarządzania.

Korzyści z podjęcia studiów

Uczestnicy studiów w czasie zajęć prowadzonych przez wykładowców i trenerów o dużym doświadczeniu praktycznym, uzyskali wszechstronną wiedzę i doskonalili umiejętności praktyczne z zakresu zarządzania różnymi funkcjami organizacji. Rozwijali kompetencje menedżerskie, które ułatwią im podejmowanie w przyszłości trafnych decyzji na różnych szczeblach oraz podniosą skuteczność i efektywność działań w różnych obszarach w organizacji.

Dzięki wszechstronnemu przygotowaniu, absolwenci będą mogli rozwijać kariery zawodowe w różnych typach organizacji. Są oni dobrze przygotowani do pracy w charakterze specjalisty organizacji i zarządzania oraz menedżera różnych szczebli zarządzania w przedsiębiorstwach, w instytucjach samorządowych i organizacjach pozarządowych, a także do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Podziękowania dla uczestników

Wszystkim absolwentom podyplomowych studiów menedżerskich dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzyli Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej. Jednocześnie życzymy wielu sukcesów w dalszym rozwoju zawodowym.