Strona: Zakończenie 14. edycji Podyplomowych studiów menedżerskich / Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

Zakończenie 14. edycji Podyplomowych studiów menedżerskich

06-07-2022 , red.  Dariusz Wyrwa
Absolwenci w towarzystwie wykładowców - od lewej: mgr Artur Polakiewicz, dr inż. Dariusz Wyrwa, dr hab. Jacek Strojny, prof. PRz i dr Agnieszka Zielińska, zdjęcie udostępnione przez kierownika kierunku

W sobotę 25 czerwca 2022 roku na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej odbył się egzamin końcowy 14. edycji Podyplomowych studiów menedżerskich.

Egzamin końcowy

Egzamin pozwolił zweryfikować kompetencje, które uczestnicy zdobywali podczas trwających dwa semestry studiów. Biorąc pod uwagę ich świetne przygotowanie i bardzo wysoki poziom egzaminu, jesteśmy przekonani, że uzyskana wiedza oraz wykształcone umiejętności przydadzą się absolwentom w pracy na stanowiskach kierowniczych oraz w roli specjalistów organizacji i zarządzania.

Networking w praktyce

Można zażartować, że umiejętność budowania dobrych relacji grupowych i interpersonalnych oraz zdolność zarządzania tymi relacjami – w które także chcieli wyposażyć uczestników autorzy kierunku –  absolwenci opanowali na piątkę z plusem. Dowodzi tego samo zakończenie studiów 14. edycji, które z inicjatywy uczestników miało charakter wyjazdowy i odbyło się w hotelu "Ines" w Sędziszowie Małopolskim, którego managerem jest jedna z tegorocznych absolwentek kierunku.

Gratulacje

Wszystkim absolwentom Podyplomowych studiów menedżerskich serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w rozwoju kariery oraz utrzymania zbudowanych relacji osobistych i zawodowych. Zapraszamy także do pozostania w kontakcie z Wydziałem Zarządzania m.in. poprzez media społecznościowe WZ.