Strona: XX edycja studiów podyplomowych „zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy” / Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

XX edycja studiów podyplomowych „zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy”

26-10-2015 , red.  Lidia Korzeniowska
kategoria: Zarządzanie BHP

24 października br. zainaugurowana została dwudziesta edycja studiów podyplomowych na kierunku „zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy”, które są organizowane i prowadzone przez Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania.

Rozpoczęcie zajęć odbyło się w obecności prof. dr hab. Grzegorz Ostasza, Dziekana WZ i kierownika CSP oraz dr Artura Woźnego, opiekuna kierunku „zarządzanie BHP”.