Strona: Rozpoczęła się II edycja studiów podyplomowych Project Manager / Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

Rozpoczęła się II edycja studiów podyplomowych Project Manager

03-03-2019 , red.  red. Piotr Cyrek/fot. Arkadiusz Surowiec

W sobotę 2 marca 2019 r. rozpoczęła się II edycja studiów podyplomowych Project Manager adresowanych do tych, którzy planują związać swą karierę zawodową głównie z zarządzaniem projektami. Celem studiów, przygotowanych przez Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej jest przekazanie praktycznej wiedzy, niezbędnej do zarządzania projektami oraz wdrażania orientacji projektowej organizacji. Uczestnicy poznają nowoczesne podejścia do zarządzania projektami (w tym m.in. unikatowe IPMA AGILE), a także skuteczne metody i techniki zarządzania projektami oraz organizacją zorientowaną projektowo. Ponadto zyskają wiedzę niezbędną do obsługi nowoczesnych programów informatycznych wspomagających planowanie i realizację projektów zarówno w ramach zwinnych, jak i kaskadowych metodyk zarządzania.

Absolwenci studiów zdobędą kwalifikacje, które niewątpliwie umożliwią podejmowanie różnych ról w procesie wdrożenia nowego produktu. Nabyte umiejętności i kompetencje społeczne zawierają się w obszarach związanych z zarządzaniem przebiegiem projektu oraz wdrażaniem orientacji projektowej organizacji.

Opiekunem studentów II edycji studiów podyplomowych Project Manager jest dr Jacek Strojny.