Strona: Rozpoczęcie nowej edycji studiów podyplomowych „Zarządzanie zasobami ludzkimi” / Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

Rozpoczęcie nowej edycji studiów podyplomowych „Zarządzanie zasobami ludzkimi”

31-10-2017
Inauguracja studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie zasobami ludzkimi.

28 października br. zainaugurowano studia podyplomowe na kierunku „Zarządzanie zasobami ludzkimi”, które są prowadzone przez Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania.

Rozpoczęcie zajęć odbyło się w obecności prof. dr. hab. Grzegorza Ostasza, kierownika CSP oraz dr Justyny Stecko, kierownika 6. edycji na tym kierunku studiów podyplomowych.