Strona: Rozpoczęcie 7. edycji studiów podyplomowych Project Manager / Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

Rozpoczęcie 7. edycji studiów podyplomowych Project Manager

14-03-2022 , red.  Iwona Oleniuch, fot. Arkadiusz Surowiec
Od lewej: prof. dr hab. Grzegorz Ostasz - prorektor ds. studenckich, dr hab. Beata Zatwarnicka-Madura, prof. PRz - dziekan WZ i dr hab. Jacek Strojny - opiekun studiów podyplomowych Project manager, fot. A. Surowiec

Inauguracja

W dniu 12 marca 2022 r. w Centrum Studiów Podyplomowych na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej zainaugurowano 7. edycję studiów podyplomowych na kierunku Project Manager. Studia otworzyli prof. dr hab. Grzegorz Ostasz, prorektor ds. studenckich Politechniki Rzeszowskiej, kierownik Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania, dr hab. Beata Zatwarnicka-Madura, prof. PRz, dziekan Wydziału Zarządzania oraz opiekun studiów podyplomowych dr hab. Jacek Strojny, prof. PRz.

O studiach Project Manager

Studia zainaugurowano po raz siódmy. Kierunek jest adresowany do osób, które planują związać karierę zawodową z zarządzaniem projektami. Celem jest przekazanie wiedzy praktycznej, niezbędnej do zarządzania projektami oraz wdrażania orientacji projektowej w organizacji. Uczestnicy poznają nowoczesne podejścia do zarządzania projektami (w tym m.in. unikatowe IPMA AGILE), a także skuteczne metody i techniki zarządzania projektami i organizacją zorientowaną projektowo.

Zarządzanie projektami to podejście, które coraz częściej jest wykorzystywane we współczesnych organizacjach sektora publicznego i prywatnego. Daje możliwość nie tylko sprawnej realizacji różnego typu przedsięwzięć, ale służy także wdrażaniu strategii rozwoju w organizacjach.