Strona: Ruszyła rekrutacja na nowy kierunek Master of Business Administration (MBA) / Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

Ruszyła rekrutacja na nowy kierunek Master of Business Administration (MBA)

10-08-2021
Baner:  Master of Business Administration (MBA)

Ostatnie lata przynoszą wiele wyzwań dla organizacji. Zmieniające się warunki funkcjonowania przedsiębiorstw wpływają na zmiany zarówno w strategiach biznesowych, jak i w strukturze i kulturze organizacyjnej. W tak dynamicznym otoczeniu skuteczność i efektywność mogą zapewnić zdolni liderzy, szybko dostosowujący się do współczesnego świata i potrafiący reagować na złożone potrzeby firm i organizacji.

W Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza uruchomiliśmy właśnie nabór na nowy kierunek studiów Master of Business Administration (MBA), dzięki którym można zdobyć nowoczesną wiedzę zarządczą oraz praktyczne umiejętności niezbędne do zarządzania organizacją przyszłości.

Kierownikiem tego kierunku jest Pani Dziekan Wydziału Zarządzania, dr hab. Beata Zatwarnicka-Madura, prof. PRz.

Zajęcia poprowadzą m.in.: prof. dr hab. Witold Orłowski, dr hab. inż. Dariusz Siemieniako, prof. PB, dr. hab. Jacek Strojny, prof. PRz, Wiktor Cwynar, PhD, Joanna Araszkiewicz, Iwona Wojciechowska, Tomasz Leśniowski.

Terminy naboru w zakładce - Rekrutacja.

Zapraszamy serdecznie!