Strona: Rekrutacja na kierunek Project manager / Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

Rekrutacja na kierunek Project manager

25-07-2021

Obecnie zdecydowanie ponad 30% światowego PKB jest wytwarzane w formule projektowej i udział ten stale rośnie. Przedsiębiorstwa, instytucje sektora publicznego i organizacje pozarządowe coraz częściej dostrzegają korzyści ze stosowania tego typu podejścia w realizacji swoich celów. Wciąż jednak brakuje na rynku pracy dobrze przygotowanych specjalistów w zakresie zarządzania projektami.

Odpowiadając na to zapotrzebowanie w Centrum Studiów Podyplomowych Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza właśnie rozpoczęliśmy rekrutację na studia podyplomowe na kierunku Project manager, których celem jest przekazanie praktycznej wiedzy, niezbędnej do zarządzania projektami oraz wdrażania orientacji projektowej w organizacji.

Kierownikiem kierunku jest dr hab. Jacek Strojny, prof. PRz, który również jako praktyk, gwarantuje wysoką jakość merytoryczną.

Terminy naboru w zakładce - Rekrutacja.

Zapraszamy serdecznie!