Strona: Rekrutacja na kierunek Cyberbezpieczeństwo i ochrona zasobów informacyjnych / Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

Rekrutacja na kierunek Cyberbezpieczeństwo i ochrona zasobów informacyjnych

25-07-2021
Baner - Cyberbezpieczeństwo i ochrona zasobów informacyjnych

Cyberbezpieczeństwo jest kluczowym zagadnieniem we współczesnym cyfrowym świecie. Rozwój technologii mobilnych, stosowanie polityki BYOD czy zwiększenie znaczenia systemów ecommerce powodują intensywny wzrost zagrożeń, które wymagają nowego podejścia do ochrony informacji w organizacjach.

W Centrum Studiów Podyplomowych Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza rozpoczęliśmy właśnie nabór na studia podyplomowe Cyberbezpieczeństwo i ochrona zasobów informacyjnych, których ukończenie pozwoli, m.in.:

• sprawnie identyfikować zagrożenia bezpieczeństwa systemów informacyjnych,
  • skazywać najlepsze rozwiązania w zakresie ochrony bezpieczeństwa informacji,
  • projektować i wdrażać systemy bezpieczeństwa informacji.

Studia na tym kierunku prowadzone są przede wszystkim przez praktyków, m. in. Kamil Basaj. Zajęcia realizujemy we współpracy z Wydziałem Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza: Dominik StrzałkaMariusz NyczMarek BolanowskiAndrzej PaszkiewiczAlicja Gerka, nad całością czuwa kierownik kierunku dr hab. Mariusz Ruszel, prof. PRz

Terminy naboru w zakładce - Rekrutacja.

Zapraszamy serdecznie!