Strona: Praktycznie o zarządzaniu marką / Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

Praktycznie o zarządzaniu marką

03-01-2022
Od lewej: dr Adam Kruk, prof. Grzegorz Ostasz, prof. Beata Zatwarnicka-Madura

W sobotę 18 grudnia 2021 r. uczestnicy studiów podyplomowych Master of Business Administration (MBA) mieli przyjemność uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez dra Adama Kruka - praktyka, od 30 lat związanego z rynkiem medialnym, odpowiedzialnego za rozwój wielu marek, eksperta twórczego zarządzania zespołem zadaniowym oraz kapitałem intelektualnym przedsiębiorstwa.

Przed zajęciami kilka słów do uczestników skierował także prof. dr hab. Grzegorz Ostasz, kierownik Centrum Studiów Podyplomowych na Wydziale Zarządzania. Mówił o świadomym rozwoju kariery zawodowej i kompetencji przywódczych, co znajduje odzwierciedlenie w studiach MBA. Jako wieloletni praktyk zarządzania, piastujący od ponad 20 lat funkcje menedżerskie oraz twórca Centrum Studiów Podyplomowych na Wydziale Zarządzania podkreślał rolę kreowania inspirującej wizji organizacji. Wskazywał również, że istotnymi umiejętnościami współczesnych liderów są: budowanie relacji, myślenie strategiczne, umiejętność analitycznego myślenia, zarządzanie marką. Ten ostatni aspekt był tematem wiodącym zajęć prowadzonych przez dra Adama Kruka.