Strona: Ostatnie zajęcia na studiach MBA, czyli o tym jak to teraz dobrze sprzedać / Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

Ostatni weekend na studiach MBA

05-07-2022 , red.  Iwona Oleniuch
mgr Beata Zarembianka

Weekend 25-26.06.2022 r. był ostatnim zjazdem na studiach podyplomowych Master of Business Administration (MBA). W sobotę mgr Beata Zarembianka poprowadziła warsztaty z wystąpień publicznych i autoprezentacji.

Zajęcia były doskonałym zwieńczeniem programu zrealizowanego przez uczestników studiów, gdyż ich istotą była umiejętność „sprzedania siebie”, to jest swojej wiedzy, doświadczeń i oczywiście oferty, którą mamy dla klientów – kimkolwiek by nie byli. Umiejętność autoprezentacji jest bowiem jedną z tych, które mają charakter uniwersalny i są przydatne w każdej dziedzinie biznesu, ale także w życiu osobistym, w codziennych kontaktach z ludźmi, w sytuacjach społecznych, towarzyskich...

Dlaczego warto wziąć udział w studiach podyplomowych MBA na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej, mówi w materiale filmowym sama prowadząca. Zwieńczeniem niech będzie cytat:

Gdybym tutaj nie wykładała, to na pewno bym tutaj studiowała – Beata Zarembianka

Sylwetka zawodowa mgr Beaty Zarembianki

Aktorka teatralna i filmowa, producentka i lektorka. Współwłaścicielka teatru „Ave Teatr”. Aktorka Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie (wcześniej Teatru Polskiego w Bielsku Białej i Teatru Bo Tak). Magister socjologii.

Zagrała około 80 ról teatralnych, wystąpiła w kilku filmach i serialach telewizyjnych. Za swój największy sukces zawodowy uważa stworzenie prywatnego teatru „Ave Teatr”, w którym jest zarówno aktorką jak i producentką spektakli.

Przez 20 lat w Polskim Radiu Rzeszów tworzyła oraz prowadziła audycję poetycko – muzyczną „Słowa”. Pracuje jako lektorka; ma na swoim koncie udział w wielu słuchowiskach radiowych oraz dubbingu. Jest prelegentką na różnego rodzaju wydarzeniach i szkoleniach dla przedsiębiorstw. W latach 2000 – 2004 w TVP Oddział w Rzeszowie prowadziła program informacyjny „Aktualności”.

Laureatka znaczących nagród i odznaczeń, m.in. Złotego Krzyża Zasługi oraz Medalu „Zasłużony Kulturze Gloria Artis".