Strona: Nabór na Podyplomowe studia menedżerskie / Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

Nabór na Podyplomowe studia menedżerskie

29-07-2021
Baner - Podyplomowe studia menedżerskie

Dobry menedżer to taki, który nie tylko skutecznie realizuje wyznaczone cele biznesowe, ale także potrafi zadbać o odpowiednie środowisko do rozwoju swoich pracowników. Niestety, nie jest to proste, ponieważ w konkurencyjnym i zmieniającym się otoczeniu wciąż pojawiają się kolejne wyzwania i stale rosną oczekiwania wobec menedżerów. To wiąże się z potrzebą ciągłego uczenia i zdobywania nowych kompetencji.

W Centrum Studiów Podyplomowych Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza uruchomiliśmy właśnie nabór na Podyplomowe studia menedżerskie, dzięki którym można uzyskać praktyczną wiedzę i umiejętności z zakresu nowoczesnego zarządzania oraz rozwinąć kluczowe kompetencje menedżerskie.

Kierownikiem tego kierunku jest dr inż. Dariusz Wyrwa, a zajęcia prowadzą m.in.: dr hab. inż. Grzegorz Lew, prof. PRz, dr hab. Jacek Strojny, prof. PRz, dr hab. Marcin Gębarowski, prof. UEK, dr inż. , dyrektor ds. rozwoju w EcoMS Consulting Sp. z o.o.

Terminy naboru w zakładce - Rekrutacja.

Zapraszamy serdecznie!