Strona: Jubileuszowa edycja studiów podyplomowych Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy / Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

26-02-2022 , red.  Iwona Oleniuch
Pamiątkowe zdjęcie grupy Absolwentów po zakończenia studiów, fot. A. Surowiec

12 oraz 26 lutego 2022 r. w Centrum Studiów Podyplomowych (CSPWydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza zakończyła się 30. – jubileuszowa – edycja studiów podyplomowych „Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy”.

O studiach

Studia kształcą kadrę dla różnych szczebli zarządzania oraz kontroli w Państwowej Inspekcji Pracy, a także w zakładach pracy i ośrodkach szkoleniowych przygotowujących do zarządzania bezpieczeństwem pracy. Absolwenci uzyskują uprawnienia do zajmowania kierowniczych stanowisk w służbach bhp oraz kwalifikacje starszego inspektora bhp.

Studia Podyplomowe Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy zostały zarejestrowane w Bazie Usług Rozwojowych (BUR) prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), co umożliwia ich dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (nr usługi: 022/02/07/115052/1309567).

Absolwenci otrzymują:

• Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych,
  • Certyfikat Audytora wewnętrznego systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy wg ISO 45001:2018,
  • Zaświadczenie ukończenia zajęć w zakresie Metodyki szkoleń kursowych,
  • Zaświadczenie ukończenia zajęć w zakresie Zasad udzielania pierwszej pomocy.

Gratulacje dla absolwentów

Gratulacje z okazji obron wszystkim absolwentom złożył prof. dr hab. Grzegorz Ostasz, prorektor PRz do spraw studenckich, a jednocześnie kierownik Centrum Studiów Podyplomowych:

Gratulacje dla grupy słuchaczy  już absolwentów  XXX edycji studiów podyplomowych „Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy". Solidna tradycja, ale jeszcze bardziej jakość oferty buduje świetną markę Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza. Gratulacje również dla wszystkich wykładowców, którzy kreują doskonały mix praktyki i teorii, tak bardzo pożądany przez specjalistów z zakresu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy.

Absolwentom pogratulowała także dr hab. Beata Zatwarnicka-Madura, prof. PRz, dziekan Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej, która życzyła im jednocześnie wielu sukcesów w pracy zawodowej.