Strona: Inauguracja drugiej edycji podyplomowych studiów Master of Business Administration (MBA) / Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

Inauguracja 2. edycji podyplomowych studiów Master of Business Administration (MBA)

20-10-2022 , red.  Beata Zatwarnicka-Madura

Inauguracja

W sobotę 15 października 2022 roku na Wydziale Zarządzania odbyła się inauguracja drugiej edycji podyplomowych studiów Master of Business Administration (MBA). Pierwsza edycja zakończyła się sukcesem, stąd duża liczba uczestników nowej edycji studiów podyplomowych MBA. Kierunek jest odpowiedzią na wyzwania, które stawia burzliwe otoczenie współczesnego świata zarówno firmom, jak i organizacjom niekomercyjnym.

Uczestników powitali: prof. dr hab. Grzegorz Ostasz - prorektor ds. studenckich Politechniki Rzeszowskiej, dr hab. Beata Zatwarnicka-Madura, prof. PRz - dziekan Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej i kierownik studiów MBA, dr Justyna Stecko - prodziekan ds. kształcenia na Wydziale Zarządzania oraz opiekunowie studiów MBA - dr Agata Warmińska i mgr Lidia Korzeniowska. W swoim wystąpieniu, profesor Grzegorz Ostasz pogratulował uczestnikom wyboru właśnie tego kierunku i podkreślił korzyści, jakie daje ukończenie studiów MBA dla rozwoju kariery.

O studiach

Studia dostarczają nowoczesnej wiedzy zarządczej oraz umiejętności praktycznych, niezbędnych do przewodzenia organizacjom przyszłości. Wyposażają słuchaczy w interdyscyplinarną wiedzę i zaawansowane kompetencje menedżerskie. Program studiów MBA realizowany na Wydziale Zarządzania PRz ma bardzo praktyczny charakter. Prowadzący zajęcia to menedżerowie, specjaliści z różnych obszarów zarządzania, profesjonaliści z dużym doświadczeniem, zarówno w biznesie, jak i w nauczaniu. To także trenerzy stosujący nowoczesne, aktywizujące metody przekazywania wiedzy oraz renomowani i uznani eksperci, m.in. prof. Andrzej Rychard, prof. Witold Orłowski, dr Leszek Mellibruda.