Strona: Inauguracja 8. edycji studiów podyplomowych Zarządzanie zasobami ludzkimi / Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

Inauguracja 8. edycji studiów podyplomowych Zarządzanie zasobami ludzkimi

25-10-2022 , red.  Justyna Stecko
Od lewej dr Justyna Stecko oraz prof. dr hab. Grzegorz Ostasz wraz ze słuchaczami studiów podyplomowych Zarządzanie zasobami ludzkimi.

W sobotę 22.10.2022 r. zainaugurowana została ósma edycja studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie zasobami ludzkimi, które są organizowane i prowadzone przez Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania.

Inauguracja

W uroczystym otwarciu tegorocznej edycji uczestniczyli: prof. dr hab. Grzegorz Ostasz, prorektor PRz ds. studenckich oraz dr Justyna Stecko, prodziekan ds. kształcenia na Wydziale Zarządzania i kierownik kierunku Zarządzanie zasobami ludzkimi.

W swoim wystąpieniu, profesor Grzegorz Ostasz  zauważył, że kompetencje miękkie są ważne w życiu prywatnym, ale także wyjątkowo cenne w pracy zawodowej. To właśnie umiejętności miękkie ułatwiają przekwalifikowanie się i dopasowanie do dynamicznych zmian w otoczeniu.

O studiach

Uczestnicy studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie zasobami ludzkimi mają możliwość uzyskać zarówno teoretyczne jak i praktyczne przygotowanie do tworzenia i wdrażania w organizacjach optymalnej polityki personalnej.

Zapraszamy na kolejną edycję tych, którym nie udało się teraz!