Strona: Egzaminy kończące 35. edycję studiów podyplomowych Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy / Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

09-07-2024 , red.  Adam Laska
Uczestnicy wydarzenia

W dniach 22 czerwca i 06 lipca 2024 r. w Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza odbyły się egzaminy kończące 35 edycję studiów podyplomowych Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy.

O studiach

Studia z zakresu zarządzania, bezpieczeństwa i higieny pracy są niezwykle ważne w dzisiejszym świecie biznesu. Przygotowują do pracy w służbach BHP oraz pozwalają zdobyć umiejętności niezbędne do efektywnego zarządzania bezpieczeństwem pracowników. Wykładowcy i praktycy przekazują wiedzę na temat narzędzi, procedur postępowania w razie wypadków oraz analizy ryzyka zawodowego. To cenne doświadczenie, które może pomóc w budowaniu wysokiej kultury bezpieczeństwa w firmach.

Gratulacje dla absolwentów

Gratulacje dla 31 absolwentów z okazji obron złożył prof. dr hab. Grzegorz Ostasz, prorektor PRz ds. studenckich, a jednocześnie kierownik Centrum Studiów Podyplomowych WZ.

Wszystkim absolwentom studiów podyplomowych kierunku Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzyli Politechnikę Rzeszowską w drodze do zdobycia uprawnień zawodowych pracowników służb bezpieczeństwa i higieny pracy. Życzymy wielu sukcesów w dalszym rozwoju zawodowym.

Już teraz zapraszamy na kolejną edycję studiów.