Strona: Egzaminy końcowe na kursie pedagogicznym / Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

Egzaminy końcowe na kursie pedagogicznym

02-03-2019 , red.  Piotr Cyrek/fot. Arkadiusz Surowiec

W sobotę (23 lutego 2019 r.) i w czwartek (28 lutego 2019 r.) odbywały się egzaminy końcowe osób, które przez trzy semestry uczestniczyły w kursie pedagogicznym pn. Studium pedagogiczne”. Egzamin zdało blisko 50 osób.

Kurs kwalifikacyjny zorganizowany przez Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania PRz przeznaczony był dla studentów (absolwentów) Politechniki Rzeszowskiej oraz innych uczelni o pokrewnych kierunkach. Zasadniczym celem kursu było umożliwienie słuchaczom uzyskania przygotowania pedagogicznego.

Ukończenie kursu uprawnia do prowadzenia zajęć dydaktycznych z przedmiotów kierunkowych. W programie kursy znalazły się m.in.: psychologiczne podstawy edukacji; teoria wychowania; pedagogika z elementami historii wychowania; biomedyczne podstawy wychowania; multimedia w edukacji; edukacyjne programy komputerowe; metodyka nauczania przedmiotu; emisja głosu.