Strona: Egzaminy końcowe i zakończenie kolejnych edycji studiów podyplomowych / Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

Egzaminy końcowe i zakończenie kolejnych edycji studiów podyplomowych

17-06-2017

10 czerwca br. odbyły się egzaminy końcowe słuchaczy V edycji studiów podyplomowych „zarządzanie zasobami ludzkimi” oraz X edycji „podyplomowych studiów menedżerskich”.

Grono absolwentów Politechniki Rzeszowskiej powiększyło się o grupę blisko stu osób, którzy wybrali studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania. Pośród słuchaczy było też kilku pracowników Politechniki.