Strona: Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej / Strona: 2

14 Lut

Zarządzanie projektami oczami eksperta - Michalina Kotowicz-Mańko

Rozmowa z Michaliną Kotowicz-Mańko – dyrektor zarządzającą podkarpackiego oddziału PMI Poland Chapter oraz kierownikiem projektu w Asseco Poland.
24 Sty

Rekrutacja na studia podyplomowe Project Manager

W poniedziałek, 24 stycznia 2022 r. rozpoczął się nabór na studia podyplomowe Project Manager. Rejestracja potrwa do 23 lutego 2022 r.

13 Sty

Zarządzanie projektami oczami eksperta - Tomasz Leśniowski

Tomasz Leśniowski (prezes IPMA Polska) w podcaście "Zarządzanie po prostu" m.in. o roli standardów zarządzania projektami w podnoszeniu indywidualnych kompetencji zarządczych.
13 Paź

Inauguracja szóstej edycji kierunku studiów podyplomowych Project Manager

W dniach 09-10 października 2021 roku na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej odbył się zjazd inauguracyjny kolejnej, szóstej już edycji kierunku studiów podyplomowych Project Manager.

25 Lip

Rekrutacja na kierunek Project manager

Od 25 lipca 2021 roku można zarejestrować się na studia podyplomowe na kierunku Project manager.
01 Lip

Zakończenie IV edycji studiów podyplomowych Project Manager

W dniu 20 czerwca 2021 r. na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej odbyły się obrony prac dyplomowych przygotowanych w ramach IV edycji studiów podyplomowych Project Manager.

02 Cze

Zakończenie pierwszej edycji studiów podyplomowych Project Manager na WZ

1 czerwca br. odbył się egzamin końcowy słuchaczy, który przebiegał w nowej formule.
03 Mar

Rozpoczęła się II edycja studiów podyplomowych Project Manager

W sobotę 2 marca 2019 r. rozpoczęła się II edycja studiów podyplomowych Project Manager adresowanych do tych, którzy planują związać swą karierę zawodową głównie z zarządzaniem projektami.

Archiwum wiadomości