Strona: Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

24 Paź
Zarządzanie zasobami ludzkimi

Inauguracja kolejnej edycji studiów podyplomowych Zarządzanie zasobami ludzkimi

W niedzielę 22 października ruszyła kolejna edycja studiów podyplomowych Wydziału Zarządzania - Zarządzanie zasobami ludzkimi.
22 Wrz
Zarządzanie zasobami ludzkimi

Przedłużona rekrutacja na czterech kierunkach studiów podyplomowych

Dodatkowy nabór na kierunkach Cyberbezpieczeństwo i ochrona zasobów informacyjnych, Podyplomowe studia menedżerskie, Zarządzanie zasobami ludzkimi i Zarządzanie w sporcie.

04 Lip

Rekrutacja - semestr zimowy 2023/2024

Wkrótce rozpocznie się rekrutacja na 11 kierunków studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania.
25 Paź

Inauguracja 8. edycji studiów podyplomowych Zarządzanie zasobami ludzkimi

W sobotę 22.10.2022 r. zainaugurowana została ósma edycja studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie zasobami ludzkimi.

13 Paź
Zarządzanie zasobami ludzkimi

Przedłużona rekrutacja na Zarządzanie zasobami ludzkimi

Dodatkowy nabór na Zarządzanie zasobami ludzkimi
15 Cze

Potrafią zarządzać zasobami ludzkimi

W dniu 14 czerwca 2019 r. dobiegła końca 7. edycja studiów podyplomowych Zarządzanie zasobami ludzkimi.

20 Paź
Zarządzanie zasobami ludzkimi

Wystartowały dwa kolejne kierunki studiów podyplomowych

W dniu 20.10.2018 r. rozpoczęto kolejne edycje studiów podyplomowych „Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy” oraz „Zarządzanie zasobami ludzkimi”.
19 Cze
Zarządzanie zasobami ludzkimi

Studia podyplomowe przepustką do ciekawszej przyszłości

Kolejni słuchacze studiów podyplomowych dołączyli do grona absolwentów Politechniki Rzeszowskiej.

Archiwum wiadomości