Strona: Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej / Strona: 9

25 Lip
Project Manager

Rekrutacja na kierunek Project manager

Od 25 lipca 2021 roku można zarejestrować się na studia podyplomowe na kierunku Project manager.
21 Lip
Master of Business Administration (MBA)

Nowy kierunek studiów - Master of Business Administration (MBA)

Po raz pierwszy w ofercie Wydziału Zarządzania PRz autorski program studiów podyplomowych MBA (Master of Business Administration).

01 Lip
Project Manager

Zakończenie IV edycji studiów podyplomowych Project Manager

W dniu 20 czerwca 2021 r. na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej odbyły się obrony prac dyplomowych przygotowanych w ramach IV edycji studiów podyplomowych Project Manager.
30 Cze
Rachunkowość i finanse

Zdolność uczenia się stanowi przewagę nad innymi

W niedzielę 30 czerwca 2019 r. blisko 30 studentów I edycji studiów podyplomowych „Rachunkowość i finanse” składało egzaminy końcowe.

16 Cze
Zarządzanie BHP

Będą zarządzać bezpieczeństwem i higieną pracy

W sobotę 15 czerwca 2019 r. dobiegła końca 26. edycja studiów podyplomowych Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy.
16 Cze
Podyplomowe studia menedżerskie

Kolejna grupa słuchaczy 13. edycji Podyplomowych studiów menedżerskich...

W sobotę 15 czerwca 2019 r. druga grupa słuchaczy 13. edycji Podyplomowych studiów menedżerskich obroniła swoje prace końcowe.

15 Cze
Zarządzanie zasobami ludzkimi

Potrafią zarządzać zasobami ludzkimi

W dniu 14 czerwca 2019 r. dobiegła końca 7. edycja studiów podyplomowych Zarządzanie zasobami ludzkimi.
09 Cze
Podyplomowe studia menedżerskie

Zakończyła się 13. edycja Podyplomowych studiów menedżerskich

W sobotę 8 czerwca 2019 r. zakończyła się 13. edycja Podyplomowych studiów menedżerskich. Uczestnicy bronili prace dyplomowe.

Archiwum wiadomości